Aktualności

Nowa Mazda6 gwiazdą Motor Show w Poznaniu

data publikacji: 04-09-2018

Podczas wiosennej wystawy motoryzacyjnej Poznań Motor Show swoją polską premierę miała Nowa Mazda6, która przeszła gruntowne zmiany modelowe. Samochód był gwiazdą stoiska Mazdy i zajął jego centralną część przykuwając uwagę rekordowej liczby ponad 150 tys. zwiedzających tegoroczne targi. Zaprezentowana Mazda6 to samochód z nadwoziem Sport Kombi i ekskluzywnym poziomem wyposażenia – SkyDREAM, który pozycjonowany jest powyżej SkyPASSION i obejmuje m.in tapicerkę ze skóry Nappa, obite zamszem elementy deski rozdzielczej i boczków drzwi oraz wykończenia z japońskiego drewna sen służącego do wyrobu instrumentów muzycznych i mebli. Poznańska premiera polakierowana została na kolor Soul Red Crystal, który w palecie Nowej Mazdy6 zastępuje dotychczasowy lakier Soul Red.

Podczas Motor Show ujawnione zostały także ceny Nowej Mazdy6. Cennik zarówno wersji Sedan jak i Sport Kombi zaczyna się kwotą 98 900 zł za wariant z silnikiem 2.0 o mocy 145 KM z niezwykle bogatym wyposażeniem standardowym obejmującym m.in wyświetlacz head-up na przedniej szybie, nawigację satelitarną, reflektory LED, aluminiowe felgi o średnicy 17 cali i rozszerzony system bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE z asystentem martwego pola, układem utrzymującym samochód na zadanym pasie ruchu i rozpoznawaniem ograniczeń prędkości.

W Poznaniu można było podziwiać także pozostałe samochody z gamy modelowej Mazdy – miejską Mazdę2, kompaktową Mazdę3, cieszące się coraz większą popularnością SUV-y – Mazdę CX-3 i CX-5 oraz Mazdę MX-5 RF, która również otrzymała lakier Soul Red Crystal cechujący się wyjątkową głębią i połyskiem.

powrót