Dostępne samochody

MAZDA MX-5 RF
Od najmniejszej śruby po zaawansowaną technologię SKYACTIV – wszystkie elementy modelu MX-5 RF zostały dokładnie zaprojektowane z myślą o zapewnianiu niespotykanej przyjemności z prowadzenia i wzbudzaniu emocji zgodnie z filozofią Jinba-Ittai: tylko Ty i Twoja Mazda MX-5 RF.

STYLIZACJA
KODO – DUSZA RUCHU
Wyjątkowy wygląd nadwozia typu fastback oraz otwarty dach nadają Maździe MX-5 RF prawdziwie niepowtarzalny charakter.
TECHNOLOGIE
SKYACTIV
Silniki SKYACTIV-G zostały zaprojektowane z myślą o dostarczaniu maksymalnej mocy i niskim poziomie emisji zanieczyszczeń, łącząc dzięki temu przyjemność z jazdy z troską o środowisko.
i-ACTIVSENSE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
Każdy element systemu i-ACTIVSENSE dba o Twoje bezpieczeństwo, nie zmniejszając przy tym komfortu i przyjemności z jazdy Mazdą MX-5 RF

DESIGN
Piękna sylwetka fastbacka oraz gładkie, płynne linie dachu i tylnej części nadwozia nadają kabinie niepowtarzalny kształt łzy.
OTWIERANIE DACHU
Dach Mazdy MX-5 RF składa się i otwiera po naciśnięciu przycisku – nawet podczas jazdy z prędkością do 10 km. Wystarczy 13 sekund.

AERODYNAMIKA
Elegancka, schodząca w dół maska Mazdy MX-5 RF nie tylko poprawia aerodynamikę, lecz także nadaje jej atrakcyjnego, opływowego wyglądu.
PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY
Zaprojektowana z myślą o kierowcy kabina otacza go, sprawiając, że wszystkie elementy są łatwo dostępne i pozwalają skupić się na drodze.

INNOWACYJNOŚĆ
Każdy element – od silnika po skrzynię biegów i podwozie – zoptymalizowano tak, by zapewniał doskonałe prowadzenie. Udoskonalenia wprowadzone do układu kierowniczego i zawieszenia w połączeniu z perfekcyjnym rozkładem mas oraz nisko umieszczonym środkiem ciężkości sprawiają, że Mazda MX-5 RF prowadzi się jak żaden inny samochód.
BEZPIECZEŃSTWO
Aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa Mazdy MX-5 RF zostały opracowane od podstaw. Ostrzegają one kierowcę o możliwym niebezpieczeństwie, zmniejszając ryzyko kolizji i zapewniając spokój ducha podczas jazdy nocą lub autostradą.Celem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz - przede wszystkim - niespotykana przyjemność prowadzenia.

"Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca w doskonałej harmonii."