Dostępne samochody

Mazda2 2017
Nawet kiedy miejski ruch wydaje się przytłaczający, Mazda2 wykrywa i sygnalizuje zagrożenia na drodze, wspomaga hamowanie, zmniejszając ryzyko kolizji. Wygoda i funkcjonalność dopasowana do każdego stylu życia. Dynamiczna, zwinna i niezawodna daje niezastąpioną frajdę z jazdy.

STYLIZACJA
KODO – DUSZA RUCHU
To piękno sprawiło, że projektanci odtworzyli w pozornie bezdusznym metalu wrażenie ruchu i dynamiki. Tchnęli nowego ducha inspirowanego koncepcją KODO. Dzięki temu Mazda2 sprawia wrażenie jakby była w ruchu, nawet gdy stoi w miejscu.
TECHNOLOGIE
SKYACTIV
Na przełomowe technologie SKYACTIV składają się superwydajne silniki o niskim spalaniu, lekkie i bezpieczne nadwozia oraz zawieszenia zapewniające frajdę z jazdy. Od teraz te rozwiązania dostępne są również w kompaktowym modelu Mazda2.
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego są jak dodatkowe zmysły, pozwalające w porę wykrywać zagrożenia na drodze aby zapewnić Ci bezpieczną podróż.

DESIGN
Efektowna linia nadwozia idealnie podkreśla dynamiczny charakter Mazdy2, a eleganckie rysy i muskularna sylwetka sprawiają, że obok tego samochodu nie da się przejść obojętnie.
KOMFORT
Dzięki zaprojektowanej z myślą o kierowcy stylowej kabinie samochód zdaje się stanowić część człowieka.

INNOWACYJNOŚĆ
Przełomowe technologie SKYACTIV zaprojektowane przez Mazdę: silniki, nadwozia, podwozia, skrzynie biegów.
INTERAKTYWNOŚĆ
Interaktywna komunikacja z poziomu pokładowego systemu rozrywki. Dostęp do serwisów społecznościowych, SMS i wiele innych.

OSZCZĘDNOŚĆ
Oszczędność paliwa dzięki systemowi i-ELOOP (odzyskiwanie energii podczas hamowania) oraz i-STOP (wyłączanie silnika na postoju).
BEZPIECZEŃSTWO
Systemy i-ACTIVSENSE nieustannie monitorują otoczenie pojazdu, wykrywając potencjalne zagrożenia i ostrzegając kierowcę w przypadku groźby kolizji. Dzięki ich działaniu, jazda samochodem jest dla kierowcy mniej męcząca i przede wszystkim bezpieczniejsza.Celem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz - przede wszystkim - niespotykana przyjemność prowadzenia.

"Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca w doskonałej harmonii."