Mazda Wygodna Rata

Mazda Wygodna Rata

To propozycja kredytu samochodowego lub leasingu, którą możesz wykorzystać na kilka sposobów.
 

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!MAM KREDYT MAZDA WYGODNA RATA I CHCĘ WYMIENIĆ SAMOCHÓD NA NOWY

Autoryzowany Salon Sprzedaży może odkupić lub pomóc sprzedać Twój samochód, dzięki czemu unikniesz zbędnych formalności. Pomoc Doradcy ułatwi rozliczenie i zamknięcie umowy kredytowej. Jeśli wartość samochodu jest wyższa niż rata balonowa, będziesz miał środki na wpłatę własną na nową Mazdę. Wymieniasz swoją Mazdę na nową, a kredyt MAZDA WYGODNA RATA pozwoli Ci na ustalenie najbardziej dogodnego dla Ciebie harmonogramu spłaty kredytu. Decyzja należy do Ciebie!
 

MAM KREDYT MAZDA WYGODNA RATA I ZOSTAJĘ Z MOJĄ MAZDĄ

Jeżeli chcesz nadal jeździć swoją Mazdą, po prostu spłać ostatnią ratę, tzw. ratę balonową. Możesz w tym celu wykorzystać środki własne lub skorzystać z finansowania i rozłożenia spłatw dłuższym okresie czasu. Już dziś skorzystaj z Programu Mazda Finance, Kredytu Mazda Wygodna Rata i ciesz się swoją Mazdą!


Finansowanie w ramach programu Mazda Finance zapewnia Santander Consumer Bank (dla kredytów) i SantanderConsumer Multirent (dla leasingu). Autoryzowani dealerzy Mazda biorący udział w Programie MAZDA FINANCE,występujący w roli pośrednika kredytowego sporządzają i zawierają umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydają Formularz Informacyjny, przyjmują oświadczeniao odstąpieniu od umowy kredytu konsumenckiego oraz udzielają wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl i www.scmultirent.pl. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu lub leasingu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta odpowiednio przez Santander Consumer Bank S.A. lub Santander Consumer Multirent.