Serwis

Zawsze bezpiecznie połączony

Nowa Mazda3 jest wyposażona w niesamowity system łączności, który zapewnia bezpieczne połączenie ze światem zewnętrznym, pozwalając skupić się na prowadzeniu pojazdu. Obszerna oferta usług internetowych dostępnych z poziomu smartfonu obejmuje internetowe stacje radiowe z całego świata, wiadomości tekstowe, serwisy Facebook i Twitter. Oto główne funkcje systemu:

Komunikacja
test atrybutu alt

Nawet, kiedy podróżujesz samotnie, zawsze możesz poczuć bliskość swojej rodziny, przyjaciół i kolegów z pracy, dokądkolwiek jedziesz. Teraz masz w zasięgu cały swój świat.


Multimedia

Muzyka, informacje, sport, podcasty czy radio mówione – masz tu wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać dostęp do żądaneo programu rozrywkowego, wystarczy postępować według wskazówek na wyświetlaczu.


Nawigacja

​Bez względu na to, czy wybierasz się na rodzinny urlop, jedziesz do pracy czy na szybką kawę, system nawigacji w Twoim samochodzie pomoże Ci łatwo dotrzeć do dowolnego celu podróży.Ustawienia

Rozkoszuj się maksymalnym komfortem i wygodą, wybierając opcje i ustawienia systemu odpowiednio do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb.


 

Aplikacje

Aby czerpać maksymalne korzyści z nowego systemu łączności, używaj dostarczonych aplikacji, za pomocą których dostosujesz ustawienia i ograniczysz zużycie paliwa.

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Odyssey sp. z o.o. wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Odyssey sp. z o.o. na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
Odyssey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Górczewska 32, 01-147 Warszawa

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.