Zostań Ambasadorem Mazdy

AMBASADOR MAZDY

Naszą filozofią jest projektowanie każdej Mazdy tak, aby kierowca siadający za jej kierownicą czuł z nią jedność. To Drive Together.

Uruchamiasz silnik, naciskasz pedał gazu i już wiesz, że z Twoją Mazdą łączy Cię więź, której rezultatem jest czysta przyjemność z jazdy. Pozwól poczuć te emocje osobom, które jeszcze nie znają naszych samochodów i nie były w naszych salonach.

 

Co należy zrobić?

POLEĆ MAZDĘ ZNAJOMEMU I PRZEKAŻ SWOJĄ WIZYTÓWKĘ AMBASADORA*.

 

JEŚLI POLECISZ MAZDĘ I TWÓJ SALON 
ZYSKA NOWEGO KLIENTA, OTRZYMASZ PREZENT.

 

ZA KAŻDE SKUTECZNE** POLECENIE OTRZYMASZ 
VOUCHER O WARTOŚCI 700 ZŁ BRUTTO NA PRZEGLĄD SWOJEJ MAZDY.


*Jeśli nie otrzymałeś Pakietu Ambasadora z wizytówkami, zgłoś się do Twojego doradcy handlowego lub napisz na adres: mm@mazda-dealer.pl.

  • Gdy Twój znajomy będzie zainteresowany zakupem, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na mm@mazda-dealer.pl. Upewnij się, że Znajomy wyraża zgodę na przekazanie jego danych.
  • Twoje zgłoszenie podlegać będzie weryfikacji.
  • Na bieżąco będziemy Cię informować o statusie zgłoszenia.


Co możesz zyskać?

Jeśli Twój znajomy kupi nową Mazdę w Twoim autoryzowanym salonie sprzedaży, otrzymasz Voucher o wartości 700 zł brutto na przegląd swojej Mazdy. Voucher będziesz mógł zrealizować w tym samym autoryzowanym salonie sprzedaży Mazda, w którym Ty i Twój Znajomy zakupiliście samochody Mazda.

PAMIĘTAJ

Warunkiem otrzymania Voucherów na przegląd oraz jednego z Produktów Ambasadora jest zakup przez Znajomych samochodów Mazda w Twoim autoryzowanym salonie sprzedaży Mazda. Zawarcie umowy sprzedaży przez Twoich Znajomych powinno nastąpić nie później niż 12 miesięcy od daty odebrania samochodu przez Ciebie.

** Szczegółowe zasady i warunki udziału w Akcji, w tym uzyskania prawa do otrzymania Vouchera na przegląd samochodu Mazda, określa Regulamin Akcji „Mazda More&More – Zostań Ambasadorem Mazdy”.

Informacje prawne

Regulamin Akcji Specjalnej – Rekomendacja
Formularz zgłoszeniowy
Zakres przeglądu
Informacje dla Klientów
Lista Autoryzowanych Dealerów Mazda